34+ Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Şirketimiz Almanya’da 1988 yılında faaliyete geçen Betonboden Höchster İndustriefussboden gmbh tarafından Türkiye’de kurulan şubesidir. Bugüne kadar Avrupa’da ve Türkiye’de birçok proje tamamlayan GORDİON BETON’ un başarısı kalite ve sürekliliğin sonucudur.

Sektörde kendine iyi bir yer edinmek ve edindiği yeri daha da yükseğe taşımak amacını güden firmamız, tecrübeli personelleri, gelişmiş makina ve teçhizatı bünyesinde bulundurarak, bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Mekanların zemin boyutunda en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki yerini daha da yükseğe taşıyarak yoluna devam eden GORDİON BETON ; zemin uygulamaları ile mekanların altını biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı epoksi uygulamalarıyla, yapılarda yaşam kalitesini artırmaktadır.

Vizyonumuz

Gordion Beton’un Vizyonu, Türkiye’nin en yüksek değeri yaratan “Profesyonel Betonlama Şirketi” olmaktır.

Misyonumuz

Sektörde kendine iyi bir yer edinmek ve edindiği yeri daha da yükseğe taşımak amacını güden firmamız, tecrübeli personelleri, gelişmiş makina ve teçhizatı bünyesinde bulundurarak, bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Yeni Projelerimize Sizleri Bekliyoruz

Geniş bir uygulama alanına sahip olmakla birlikte, bugüne kadar yapmış olduğumuz yaklaşık 20.000.000 m2 beton döküm alanının bizlere verdiği tecrübe ve deneyim, siz değerli proje sahiplerine karşı olan sorumluluğumuzu artırmaktadır.

Bize Ulaşın

Tarihçemiz

Betonboden Höchster İndustriefussboden gbmh Adına Faaliyete Başladık
1988
2009 Yılında Şaban ÖZKAN Tarafından Türkiye’de Açıldık ve Faaliyetlerimizde Büyüyerek Devam Ettik.
2009
2014 Yılında Şaban Özkan Tarafından Tek Ortak Olarak GORDİON BETON LTD. ŞTİ. Olarak Kuruldu.
2014
Firmamız Endüstriyel Zemin ( saha ) Beton Uygulama Firması Olarak Bugüne Kadar Avrupa ve Türkiye’de Birçok Proje Tamamlamıştır.
2022