Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı ;

Değerli  iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

Gordion Beton olarak sahip olduğumuz köklü geçmişimiz sürecinde siyasi, ekonomik, kültürel ve belki de en önemlisi teknolojik dönüşüme tanıklık ettik. Gelişen teknoloji, bununla beraber hayatımıza yeni giren kavramlar, değişen iş yapış şekilleri ve öncelikler karşısında her daim çevik ve hızlı kararlar aldık. Üretimdeki gücümüzü, değişime ayak uyduran değil değişime öncülük eden olma hedefi ve bu yönde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla pekiştirdik. Bugün de en önemli gayretlerimiz kapsamında değişime önderlik etmek ve geleceği yakalamak yer alıyor.

Ar-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz yenilikçi sistemleri uygulamaya alıyor, öte yandan enerji verimliliği  gibi konulara odaklanarak hem üretim süreçlerinde hem de nihai üründe doğal kaynakları korumayı gözetiyoruz. Yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluklarımızı da göz ardı etmeden, ekosisteme saygılı üretim yöntemlerini benimseyerek ve doğa için değer yaratarak sürdürülebilirlik ilkelerimiz doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sürdürülebilirlik her yönüyle yakın gelecekte de en önemli gündem maddelerimiz arasındaki yerini alacak.

2022 yılında da üretim ve ihracata odaklanarak ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı artıracağız. Planladığımız yatırımları devreye alacak, bir yandan global arenadaki varlığımızı güçlendirme yönündeki çalışmalarımızın kapsamını genişleteceğiz. Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından biri olarak yaşadığımız dünyaya, ülkemize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza yönelik fayda üretme ve teknolojiyi fayda yaratma için kullanma sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

“Büyük işler, önemli atılımlar ancak birlikte çalışmakla elde edilir” prensibiyle hareket ederek değerli müşterilerimizle birlikte çalışıp, birlikte büyümeyi hedefliyoruz…

EN İYİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Teknolojik Hizmet

Uzman Kadro

Geniş Ürün Yelpazesi