FİNİŞERLİ APRON BETON DÖKÜMÜ

Bu makineler kendinden yürür sistemlerdir. Projede belirlenen değişik kalıp kesitlerinde kotlu üretimler sağlarlar. Helezon konveyörün haznesine aktarılan kesite uygun slumplı hazır beton kalıp haznesine aktarılır, buradan vibrasyonla beton kalıba basılır. Makine belirlenen kotta ilerlemeye başlar. Kalıp sonunda istenilen kesitteki beton kesit üretimi gerçekleşmiş olur.

Kalıp mantığı ile çalışan bu finişerlerde makinelerin kapasitesine göre yandan yatayda 2,5 metre dikeyde 2,5 metre büyüklüğünde beton kesit üretimleri yerinde az işçilikle hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde üretmek mümkün olabilmektedir. Bu kesitlere örnek olarak; bordür, V hendek, bariyer, trapez kanal, kaldırım, U kesit, drenajlı bordür, orta refüj, kablo kanalı, bisiklet yolu vb. bir çok üretim yapılabilmektedir. Yine bazı projelerde iki palet arası üretim boyutları daha da artabilmektedir. Buna örnek olarak 4 metre V hendek söylenebilir.

Bu makinelerin üretim kapasiteleri de; kesit büyüklü ve beton beslemesine göre değişkenlik göstermekle birliktedir saatte 240 metreye kadar ulaşabilmektedir.

EN İYİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

icon-img-1

Teknolojik Hizmet

icon-img-2

Uzman Kadro

icon-img-3

Geniş Ürün Yelpazesi