Hafriyat Nedir?

Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır.

Kazıdan çıkan malzemenin bir depolama alanına dökülmesi ve burada düzeltilmesi de bu kavramın içinde bulunmaktadır. Her çeşitli harfiyat ve inşaat işleriniz teknik çalışan ve profesyonel ekibimizle süratli, güvenilen bi şekilde özen ile yapılır.

Hafriyat işlemlerimizi yürütürken mutlaka bunu en güvenilir şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamız harfiyat çalışmalarına başlamadan evvela, çalışacağı alanda mutlaka önlemlerini en iyi şekilde alabilmektedir. İşinde yetkin mühendis, amele ve alan sorumlularıyla birlikte çalışmalarına başlamadan evvela mutlaka çalışacağı kısmı en profesyonel bir biçimde kontrol eder ve lüzumlu önlemleri alır. Şirketimiz çalışanlarını seçerken büyük ir hassaslıkla çalışmaktadır. Çünkü harfiyat işlemleri en yüksek tehlike barındıran çalışmalardan oluşur.

Kazı İşlemleri Nasıl Yerine Getirilir? Kazı işlemleri pekçok inşaat bölümünde uygulanmaktadır. Demiryolu, karayolu, tünel kazıları gibi alanların hepsinde kazı çalışmaları yerine getirilmektedir. Kazı en kolay şekilde el, kazma, kürek gibi primitif aletlerle yapılabilir ama günümüzde büyük kazı çalışmaları dahi uygulanmaktadır. Bu tarzdaki daha geniş kapsamlı kazı çalışmaları için kazma, kürek gibi primitif aletler yerine daha büyük makineler tercih edilmektedir. Biz firma olarak kazı çalışmalarımızı sürdürürken her daim son model ve son teknoloji iş ve kazı makinelerini kullanmaktayız. Bu makinelerimiz yardımıyla kazı yapma işlemimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Bunun dışında güvenilen ve işinde yetkin personelimiz ile her daim size en iyi harfiyat hizmetini sunmaktayız. Hafriyat işlemlerimizi yerine getirirken nitelikli hizmetimizin beraberinde sizler için elverişli olan bedel planlamasını dahi ayarlamaktayız. Eğer elverişli fiyata en nitelikli ve güvenilir harfiyat hizmeti alabilmek dilerseniz bizim şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bilgi ve haberleşme için lütfen internet sitemizin haberleşme kısmından bizlere ulaşınız.

Hafriyat ve Yıkım İşlemlerinde Kullanılan Makineler Hafriyat işlemleri yerine getirilirken geçmişte kazma, kürek tipi aletler kullanılıyordu. Teknolojinin gelişmesi ve inşaat sektörünün değişik bir ebat kazanması ile birlikte harfiyat çalışmalarında makineleşme yoluna gidildi. Makineleşme hem ademoğlu gücüne olan gereksinimi en üye indirmekte üstelik zamandan en yüksek derecede kâr edilmesini karşılamaktadır. Bu yüzden makineleşme harfiyat sektörü yönünden epey mühim bir yere sahip olmaktadır.

Çalışmalarımızı yerine getirirken de teknolojiyi yakından izleyerek son olarak model iş makinelerini kullanmaktayız. Bunların dışında işin ehli kadromuz ile birlikte sizler için en nitelikli harfiyat hizmetini biz vermekteyiz. Hafriyat bölümünde en çok sarfedilen makineleri sayacak olursak; Hafriyat İşlemleri Yerine Getirilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hafriyat işlemleri iş sihhati ve güvenliği konusu ile ilgili en tehlikeli meslek grubunda bulunmaktadır. Hafriyat işlemleri içinde aniden çok tehlike barındırmaktadır.

Kaliteden Ödün Vermeden Amacımız kısa vakitte müşterilerimizin çözümlerine yardımcı olmak , her çeşitli harfiyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını itimat için yapmaktır. Firmamız senesinin verdiği deneyim, teknik takım ve ekipmanlar gücüyle, Türkiye’nin dev kuruluşları ile işbirliği içinde yaptığı sonsuz projeye imza atmıştır.Uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile kaliteden ve müşteri memnuniyetinden mutlaka taviz vermeden disiplinli hareket etmenin sorumluluğu bilincindedir.

Kusursuz çalışmayı ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmamızın hedefi, yüklenicisi olduğu bütün işleri taahhüt ettiği zaman içinde tamamlayarak teslim etmektir.

Related Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.